středa 5. listopadu 2014

Zajíci v krabici - říjen

Pěkný den:)

Měsíc uplynul a už zase mám doma nové Zajíce.A tentokrát vybalování zaujalo i naši kočičku (nebo spíš ji zaujala nová krabice, co se u nás objevila:D)
Co jsem tentokrát v krabici našla?
Kaštanové pyré
Miluju pečené kaštany a kaštanové pyré si dělám doma, ale neslazené a tak mi vyhovuje, toto je na mě moc sladké, ale do nějakého koláče nebo na dochucení bude super:)

Brusinkové müsli
Mám radost, že je müsli bezlepkové, ale dávám přednost těm nezapékným müsli, ale jako zpestření proč ne, na druhou stranu jsem sladké müsli neměla pěkně dlouho:)

Proteinová zeleninová tyčinka
Slané tyčinky mě moc potěšily, konečně někdo přišel na trh s něčím slaným na svačinu do kapsy:) Moc mi chutnaly a myslím, že si je k zajícům ještě někdy přihodím.

Dýňová jádra mám moc ráda, určitě je ochutnám, ale dávám přednost nesoleným, ale vím, že můj taťka je miluje, takže bude rád až mu je nasypu do mističky na zobání:)

Topinamburové plátky
Plátky jsem si doobjednávala. Už jsem měla topinamburové piškoty z předešlého vydání zajíců a musím říct, že topinambur má velice zvláštní chuť, ale chutná mi.

Tapiokový škrob
Přidávám ho do pečení různých sušenek a muffinů atd. je to příjemné zpestření při mém bezlepkovém pečení.

Kaštanové vločky jsem si také doobjednávala a jsou výborné! Zatím jsem si je přidala do rýžových lupínků s mlékem na snídani a moc mi to chutnalo:)

Teff zrno
Toto mě moc potěšilo, protože jsem před časem vyzkoušela teffové vločky a kaše z nich mi moc chutnala, bohužel cena vloček je fakt vysoká (kolem 70Kč). Díky zajícům můžu s teffem zase tvořit, zatím jsem z něj zkoušela kaše a takové slané placičky.


Objednáváte si Zajíce? A vyzkoušeli jste už některou potravinu, která v říjnové krabici byla?
Přeji hezký večer!

Terča

4 komentáře:

 1. no to bych chtěla zkusit všechnooo !!! :) a doufám, že ta slaná tyčka bude k dostání i v normálních obchodech .. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky doufám, fakt mi chutnala, příjemná změna:)

   Vymazat
 2. Tak tahle zásilka vypadá naprosto úžasně :) hlavně ty kaštanové vločky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsou výborné! Určitě si zas někdy přiobjednám:):)

   Vymazat

Moc děkuji za vaše komentáře:)